هدف گذاری با طعم عسل

هدفگذاری با طعم عسل

هدف گذاری با طعم عسل

یکی از مهم ترین سوالات بشر این است که چرا به اهدافم نمی رسم؟

در صورتیکه اگر مطابق قوانین حاکم بر جهان هدف گذاری کنید و در جهت رسیدن به آن هدف اقدام شود، جهان ناگزیر است که اهداف را تقدیم شما کند.

پس در فرایند هدف گذاری و حرکت به سمت اهداف، عموما قواعد و قوانین را رعایت نمی کنیم و انتظار نتیجه مطلوب داریم.

در این مقاله سعی داریم یکی از مهم دلایل عدم دسترسی به اهداف را مورد بررسی قرار داده و با ارائه راهکار مناسب، نسبت به حل این چالش اقدام نمائیم.

یکی از مهم ترین موانع در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف این است که اهداف

  • گاهی چنان چالش برانگیز و دور از دسترس انتخاب می شوند که ترس و نگرانی و ناامیدی را به همراه خود می آورند و
  • گاهی هم چنان بدیهی و روزمره هستند که هیچ انگیزه ای برای دنبال کردن آنها وجود ندارد و هیچ پیشرفتی را به دنبال خود نمی آورند

در این دوره روشی ارائه شد که تمام این موارد را موقع هدف گذاری لحاظ کرده و با در نظر گرفتن تمام موارد، راه آسانی برای شناسایی اهداف مناسب ارائه می دهد. طی جلسه توضیحات کامل ارائه گردید و با شرکت کنندگان یک نمونه از این هدف گذاری انجام شد، با توجه به توضیخات ارائه شده در دوره و با استفاده از فایل pdf هدف گذاری ارائه شده برای شناسایی اهداف مناسب اقدام کنید و نتایج و سوالات خود را در بخش کامنت های این صفحه مطرح کنید. برای تسهیل محاسبات و دسته بندی اهداف، فایل اکسل هدف گذاری نیز در اختیار شما قرار گرفته است که با وارد کردن اهداف در صفحه اول و اختصاص نمره های احتمال و اشتیاق، بقیه ضریب ها بصورت خودکار محاسبه شده و در صفحه دوم لیست اهداف اصلی شما با توجه به امتیازات مربوطه و اولویت بندی شده ارائه خواهد شد.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟ پیام بدید.